hakkımızda

1985 yılından beri Gebze’de Çiçek Mobilya ve Çiçek Yapı Dekorasyon adıyla faaliyet gösteren firmamız 27 yıllık iş tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışına yeni hizmet alanları eklemiştir. Daha geniş ürün yelpazesi, daha geniş tasarım vizyonu ve yeni yüzüyle Baki Concept adı ile hizmet etmeye devam ediyor. Gebze de konforun ve işlevsel yaşam alanları tasarlamasında alışkanlıklarınızı değiştirmeyi hedef alan Baki Consept, standart ürün anlayışının dışına çıkarak mutfak, banyo, yatak odası, genç odası, ofis ve tadilat işlerinizi tasarımcılarımız eşliğinde size özel, istekleriniz dikkate alınarak uygun ödeme şartları ile hayallerinizde ki mekânlara ulaşmanızda yardımcı oluyor.

tecrübeli elemanlarıyla, siz müşterilerimizin istekleri ve gelişen teknoloji, oluşan yeni trendlerle kendini daima yenileyen Baki Concept yaşam alanlarınızı dünya ile entegre olmuş tasarım anlayışı ve malzeme, aksesuar seçiminde hassas davranarak kalite ve konforda marka olmayı hedefliyor.

Kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden siz müşterimizin isteklerini karşılamak, İşlevsel ve estetik çözümler sunmak en temel misyonumuzu oluşturmakta.